دلایل استفاده از VPN

دلایل استفاده از VPN

دلایل استفاده از VPN:

دلایل استفاده از VPN

دلایل استفاده از VPN

با استفاده بسیاری از خدمات VPN که سرور های آنها در خارج وجود دارد، روشن است که مزایای بسیاری برای استفاده از آنها وجود دارد، اما آنها چه هستند؟

یک اتصال شبکه اختصاصی مجازی به دو نتیجه فنی دست می یابد:

1) یک VPN فعالیت آنلاین شما را مخفی می کند و سیگنال شما را رمزگذاری می کند و برای هر ناظری که می بیند به راحتی قابل خواندن نیست.

2) VPN محل / کشور آدرس IP شما دستکاری می کند،

در حالی که VPN شما سرعت اتصال شما را به میزان 25٪ – 50٪ کاهش می دهد، دلایل زیادی برای مخفی نگه داشتن فعالیت های شما و تغییر آدرس IP شما وجود دارد.

همانگونه که سیاست های “پذیرش استفاده” در محل های کار و مدارس اجرا می شود، برخی از کشورها به دنبال سانسور اینترنت سرکوبگرایانه در کل کشور خود هستند. مصر، افغانستان، چین، کوبا، عربستان سعودی، سوریه و بلاروس نمونه هایی از کشورها هستند که تحت نظارت و محدود کردن دسترسی به شبکه جهانی وب هستند.

اگر شما در یکی از این کشورها محدود کننده زندگی می کنید، اتصال به یک سرور VPN شما را قادر می سازد تا از محدودیت های سانسور و دسترسی به وب جهانی کامل بهره مند شوید. همزمان VPN فعالیت هر یک از صفحات شما را پنهان می کند. همانطور که با تمام اتصالات VPN، پهنای باند شما کندتر از اینترنت بدون VPN است، اما آزادی کاملا ارزشش را دارد.

چه بخواهید چه نخواهید، گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو هر جستجو وب را که انجام می دهید، فهرست می کند. گزینه های جستجوی آنلاین شما سپس به آدرس آی پی کامپیوتر شما متصل می شوند و متعاقبا برای سفارشی سازی تبلیغات و جستجوی آینده برای دستگاه شما استفاده می شود. این کاتالوگ ممکن است به نظر بی معنی و شاید حتی مفید باشد، اما این خطر نیز هست که فعالیت های عمومی و اجتماعی شما در دید کامل است.

اجازه ندهید Google جستجوهای شما را برای «ضد افسردگی»، «مشاوره عشق»، «وکلای طلاق» و «مدیریت خشم» ذخیره کند. با در نظر گرفتن یک VPN و پنهان کردن آدرس IP خود، می توانید خصوصیات خصوصی خود را حفظ کنید.

 

شما عزیزان برای خرید فیلتر شکن و همچنین برای استفاده از خدمات ما براحتی میتوانید به سایت ما مراجعه نموده و با سریعترین شیوه ی ممکن تمام سرویس ها را با خرید یک اکانت استفاده کنید. همچنین میتوانید برای دانلود سایفون و دانلود هات اسپات از پست های ما استفاده کنید.